KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13004137

nr 1300 4137

Angel Pintado Sevilla. Signerad, stilleben, 2006. Olja på pannå, 36x68cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 13 januari 2020
kl 18:49:14

13/1 18:18:21 1      Vinnande bud